Кошик
Сортувати
41
20.08.2019 03.00
Літній посів газону. Кращий час сіяти трави
Кінець літа - найкращий час для створення партерної галявини, майданчики для ігор або садового задернения. А значить - це час для посіву газону! Саме зараз, в серпні і на початку вересня, відбувається природне розмноження багаторічних трав насінням. А кращі результати людина отримує, коли замість протидії природі підлаштовується під природні процеси. В кінці літа, коли прохолодна грунт вже не перегрівається, залишається ще досить тепла, вологи і сонця, щоб трави встигли добре зміцнитися і підготуватися до зими.
42
24.05.2019 03.00
Літо для трав. Кращі літні добрива для газону
Влітку життя в садибі концентрується не в будинку, а на ділянці, в саду. Саме там, на свіжому повітрі, ми проводимо більшу частину дня, приймаємо гостей. Там грають діти. І, природно, кращим фоном для літнього ділянки є здоровий, доглянутий, смарагдово-зелений газон. Щоб домогтися такого стану трав, потрібно внести правильно підібрані добрива для газону.
66
25.03.2019 02.00
Нові рішення старих проблем газону
Яскрава смарагдова зелень газону однією з перших починає радувати нас після зими. Однак, зима 2018-2019 років була дуже важкою для трав. Рано випав і довго лежав сніг, занадто високо скошена трава, не встигли зробити обробку ... В результаті - безліч випадінь трав, плям і важкі ураження сніговою плесенью.
41
21.11.2018 02.00
Консервація газону на зиму. Вибираємо ефективні препарати
Кінець осені і початок зими, яка в 2018 році настала трохи раніше звичайного - ідеальний час для того, щоб завершити роботи на улюбленому газоні по його підготовці до несприятливого періоду. Зрозуміло, підготовку газону до зими потрібно починати помітно раніше, ніж в кінці листопада - за 30-40 днів до морозів. Така підготовка включає в себе:
43
08.10.2018 03.00
Газон в 2018. Осінні роботи - ключ до успішної зимівлі
Холодний і вологий 2018 рік не радував власників садів і газонів. Вимокання після злив, ущільнення грунту, бурхливий розвиток грибних хвороб. Все це характеризувало минуле літо. Тому, з настанням жовтневого похолодання, коли зростання трав став менш інтенсивним, але до морозів залишилося ще більше місяця - варто зайнятися підготовкою до наступного сезону.
70
07.09.2018
Бур'яни на газоні
причини появи 1. Погана підготовка ділянки. Перед посівом газону не провели боротьбу з бур'янами. Як правильно підготувати ділянку до посіву газону?
63
03.09.2018
Лікування й підгодівлі газону. Кращі бакові суміші від ТД Літо
Кожен власник газону мріє про те, щоб трава на його парадної галявині була густою, яскраво-зеленої і пашить могутнім здоров'ям. Щоб дерен був в такому ідеальному стані, потрібна ретельна турбота про нього. Однак, газонні трави регулярно піддаються атакам шкідників і хвороб, і численні обробки, потрібні травам, забирають багато часу і сил у владельца.
40
03.09.2018
Гриби на газоні
Гриби - природні мешканці грунту, які харчуються розкладається органікою. Причини появи: - Надмірне внесення органічних добрив в грунт - Підвищена вологість грунту і її поганий дренаж - Кисла грунт - У момент посадки внесли занадто велика кількість торфу або чорнозему, перегноя
73
23.07.2018 03.00
Догляд за газоном на кислому ґрунті
Кислий грунт, часто, в побутових розмовах є однією з найстрашніших "страшилок" садівників. У той же час, кислі грунти зустрічаються досить часто, наприклад, в околицях Києва. Для того, щоб правильно доглядати за садом на кислому ґрунті, потрібно точно розуміти, що це таке, і які особливості такого грунту. Крім того, важливо враховувати і потреби рослин, які, досить часто толерантні до кисломго ґрунту. Як не дивно, одними з таких рослин є газонні трави.
47
01.11.2017
Ідеальний газон. Осінні рішення весняних проблем
Листопад Україні - місяць завершення осені і підготовки до зими. У цей час проводять завершальні роботи по укриттю, обрізку рослин, підготовці їх до зими. Зима є важким періодом і для газону. Після неправильної підготовки дерну можна побачити навесні поява на траві снігової плісняви, плям , вилягання, випрівання і багато інших проблем. Однак, в листопаді ще залишається кілька тижнів до формірованія
1
2
Дивитися більше
1
2
Дивитися більше