Кошик
Сортувати
86
11.11.2019 02.00
Компост без кисню. Робимо правильно
Компостування - давно відомий, і широко використовуваний садівниками і городниками метод отримання дешевих органічних добрив власного виготовлення. Є кілька підходів до приготування компосту, які відрізняються деякими особливостями. Перший спосіб - аеробний. Він називається так тому, що компостування відбувається в присутності кисню.
56
29.09.2019 03.00
Компостування з використанням ефективних мікроорганізмів
Компостування - спосіб просто і екологічно отримати великі обсяги органічних добрив. Однак посушливе літо і гостра нестача вологи різко загальмували природне розкладання органіки в грунті. Прискорити гуміфікацію органіки, швидко отримати дуже цінне органічне добриво ЕМ-компост допоможуть спеціальні мікроорганізми. Але для їх роботи потрібно створити відповідні умови.
42
16.09.2019 03.00
Біопрепарати для грунту на осінній ділянці. Готуємося до зими правильно
Осіння посуха 2019 року стала справжньою катастрофою, як для рослин, так і для грунту. Недолік вологи, а точніше її повна відсутність, призвели до раннього завершення вегетації багаторічних рослин, поганого визрівання пагонів і бруньок. Комбінація грунтової і повітряної посухи призвели до того, що насіння трав і сидератів сходять значно гірше звичайного навіть в умовах поливу. Але головне - в грунті повністю зупинилися процеси розкладання органічної речовини.
65
13.09.2018
Органічні добрива і вапнування - ключ до поліпшення грунту
Родючість грунту в чомусь нагадує банківський рахунок. Для того, щоб гроші на рахунку ніколи не кінчалися, вносити на нього потрібно, як мінімум, стільки ж, скільки взято. Краще - більше. І ніколи не вичерпувати рахунок до дна. Всі ці правила діють і для грунту. Постійне внесення добрив для підтримання її родючості, турбота про зміст гумусу, пухкості і забезпеченні поживними речовинами - обов'язкове правило розумного садовода.
93
04.09.2017
Біодеструктори - що це і як їх використовувати?
Біодеструктори - це препарати, що прискорюють розкладання органічних речовин. Вони допомагають отримати ідеальне розкладання рослинних залишків у компості і грунті, зробити поживні речовини грунту доступними для рослин, «проїсти» мул в місцевій каналізації і різко зменшити обсяг вмісту туалету, допомагаючи позбутися від мух і запахів. У цієї групи препаратів є три основних напрямки:
84
28.08.2017
Як зробити компост на дачі своїми руками. Готуємо компост в домашніх умовах.
Компостування, сьогодні, один з найпростіших способів забезпечити себе і свої рослини органічними добривами. Особливо легко займатися компостуванням на дачі або в умовах приватного будинку восени, в період великої кількості різноманітних органічних відходів: трави, бадилля, листя, фруктових вичавок. Саме компостування - відмінний спосіб перетворити сміття і відходи в дивовижне добриво високої якості, не гірше, ніж компост Біотерра .
166
10.07.2017
Що таке садовий компостер і як він працює?
Загальновідомо, що без органічних добрив дуже складно підтримувати і збільшувати родючість грунту саду і городу. Це пов'язано з тим, що розкладаються рослинні залишки збагачують грунт азотом, фосфором, калієм, мікроелементами, надають йому структуру і вологоємність. На будь-якій ділянці завжди є досить велика кількість біомаси - сировини для компостірованія.
41
12.06.2017
Органічні добрива - ідеальне рішення!
Компост Біотерра - ідеальне добриво для садових рослин Органічні добрива, такі, як гній, перегній та різноманітні компости, активно застосовуються людиною з найдавніших часів. Внесення таких добрив практично під будь-які рослини значно підсилює їх ріст, збільшує урожай. Однак, внесення свіжого і погано перепрілого гною в грунт може призвести до опіку рослин, надлишкового росту на шкоду плодоношення,
60
19.10.2015
Компостування по новому
Кожен, хто має сад, город, газон і клумби, стикався з проблемою відходів, які потрібно утилізувати. Це трава, бур'яни, листя і бадилля, некондиційні плоди і різноманітні вичавки, що утворюються при їх переробці. І обсяги таких відходів вимірюються кубометрами. З іншого боку, можна розглядати їх не як відходи, а як ресурс для подальшої переробки в щось полезное.
429
11.06.2015
Готуємо і використовуємо ЕМ-екстракт
Ефективні мікроорганізми на основі препарату Байкал ЕМ - один з кращих сучасних способів кардинального поліпшення родючості грунту. Що міститься в Байкалі ЕМ-1 комплекс мікроорганізмів, містить 5 основних груп бактерій і грибів, важливих для забезпечення родючості грунту і захисту рослин від хвороб. Це фотосинтезирующие бактерії, дріжджі, цвілеві гриби, актиноміцети і бацили. Такий комплекс дозволяє відновити родючість грунту, різко прискорити і підвищити якість розкладання органічних залишків в компост,
506
29.04.2015
Компостування на садовій ділянці навесні
Що таке компостування Кожен, хто має сад, город, або навіть газон і клумби, стикався з проблемою утилізації відходів, які на них з'являються. Це можуть бути, наприклад, трава, бур'яни, листя дерев, «некондиційні» плоди. І обсяги таких відходів вельми значітельни.
691
09.04.2015
Компостування в грядці. Логічний розвиток теми про компостуванні
Рослинні, та й інші залишки органічного походження це не проблема, а найцінніший ресурс, грамотне використання якого значно підвищує родючість грунту ділянки, а також віддачу від вирощуваних рослин. Традиційним є переробка органіки на ділянці методом компостування. При цьому будуються аеробні купи, в яких компостування біомаси відбувається за участю кисню, або споруджуються різні ями, в яких воно ж відбувається в анаеробних умовах, за відсутності кисню. Компостування в первом