Кошик
Сортувати
45
14.01.2020 02.00
7 питань про насіння
Довгоочікуваний початок кожного городнього сезону пов'язаний з планами на посіви. Сьогодні найширший вибір насіння овочів дозволяє не займатися насінництвом, а придбати собі перці, баклажани, томати, огірки і капусти на будь-який смак. Однак, вибір насіння  – дуже відповідальна процедура, оскільки саме в ньому закладено не тільки якості майбутніх плодів, а й врожайність, стійкість до хвороб, посухи та шкідників.
38
03.12.2019 02.00
Зима - найкращий час для того, щоб купити насіння. Як правильно вибирати і зберігати насіння овочів та квітів?
Листопад і грудень, кінець року - традиційний час затишшя. В цей час садовий сезон вже закінчено, рослини вкриті, обрізані і пересаджені. Це час для того, щоб підвести підсумки року і спланувати наступний. Однак це і найкращий час для того, щоб закупити добрива, насіння та засоби захисту ще за торішніми цінами. Крім того у кожного городника і квітникаря залишається «перехідний запас» невисеянних насіння. І при його ревізії в повний зріст постає питання - що викинути, а що можна спробувати посіяти навесні? До того ж в листопаді-грудні нерідкі сезонні розпродажі. Скориставшись ними, можна недорого купити відмінні насіння овочів та квітів попереднього сезону.
40
28.03.2019 02.00
Як підготувати насіння патисонів до посадки?
Патисон або тарілчаста гарбуз - однорічна рослина, що є різновидом гарбуза. Був завезений з Америки до Європи, де придбав величезну популярність. Патисони дуже зручні в користуванні: їх можна додавати в рагу, тушкувати, піч, смажити і маринувати. Більш того, патисони дуже легко виростити самостійно. У цій статті ви знайдете поради про те, як правильно підготувати насіння патисонів до посадке.
169
13.03.2019 02.00
Як швидко проростити насіння перцю?
Перець - дуже популярна овочева культура. Однак у нас літо занадто коротко, щоб виростити його з насіння. Тому любителям болгарського перцю доводиться вирощувати його через розсаду. Однак, при цьому постає на повний зріст ще одна проблема - перець дуже туговсхож. Чим довше період між посівом і появою сходів, тим більше ризик того, що насіння загинє, вимокнуть, пересохнуть. Крім того, за час очікування можна упустити оптимальні строки посіву, і взагалі опинитися без розсади, якщо насіння, все-таки, не зійдуть. Адже в не найсприятливіших умовах чекати сходів можна 3-4 тижні.
71
08.03.2019 02.00
Коли сіяти насіння на розсаду в 2019 році?
Посів насіння на розсаду - дуже зворушливий і тривожний момент для городників і квітникарів. Вдала розсада - це одна з найважливіших складових високого врожаю і здоров'я рослин. Крім хвилювань «зійде або не сходить воно», які можна зменшити придбанням якісного насіння і хорошими умовами для розсади, потрібно правильно визначити терміни посіву семян.
128
25.01.2019 02.00
Кращі сорти томатів 2019 року
Томати, однозначно, належать до найбільш популярних городніх культур. Без них неможливо уявити собі ні літній, ні зимовий стіл. Давно вже виведені рожеві, чорні, навіть зелені і фіолетові томати. Смаки плодів також радують різноманітністю і можуть задовольнити навіть дуже вимогливого гурмана. Однак, в сучасних умовах при вирощуванні томатів виник ряд проблем.
44
20.09.2018 03.00
Чому варто купити насіння восени?
Традиційно, часом активних посівів і посадок вважається весна - з приходом перших теплих днів і активного періоду вегетації зелених насаджень садівництво набирає обертів. Потім слід відносне літнє затишшя - в цей період садівники і городники рідко займаються новими посадками, приділяючи більше уваги догляду за вже підросла розсадою і саджанцями, а потім - збором врожаю. У той же час, пізня осінь - вдалий час не тільки для посадки саджанців. У цей час можна сіяти насіння під зиму.
47
29.05.2018
Коли і як правильно сіяти квасолю?
Квасоля - традиційна для України бобова культура. Однак, щоб отримати борщ з власноруч вирощеної квасолі, потрібно розуміти біологію і особливості вирощування цієї рослини. Навіщо садити квасолю? Квасоля - відмінно підходить для зміни культур на невеликих участках.
55
15.05.2018
Сіємо буряк правильно. Як виростити основу борщу
Абсолютно неможливо уявити собі український город без буряка. Цей коренеплід є основою багатьох традиційних для нашої країни страв, в тому числі і борщу - справжнього кулінарного символу України. Як правило, буряк вирощують прямим посівом в грунт. У той же час, щоб отримати великий урожай цієї культури, її потрібно правильно посеять.
67
14.12.2017
Кімнатний город до 8 березня
Зима - час гострої нестачі світла, вітамінів і свіжої зелені. Зрозуміло, найцікавіше вирішити цю проблему самостійно, виростивши зеленню культури і овочі в приміщенні, що обігрівається. Кімнатні овочеві рослини можна розділити на 3 основні групи:
101
25.09.2017
Як і коли потрібно зібрати насіння кукурудзи для посадки?
В Україні кукурудза сьогодні міцно увійшла в список традиційних культур. У нашому кліматі їй досить тепла і світла, щоб повністю визріти. А це дає можливість самостійно, в домашніх умовах, зібрати для посадки насіння кукурудзи. Якщо вам вдалося знайти влаштовує вас сорт, є непогана можливість отримати власні насіння кукурузи.
1
2
3
4
Дивитися більше
1
2
Дивитися більше