Кошик
Сортувати
22
03.03.2021
33
25.02.2021
262
05.02.2021
754
01.02.2019 02.00
ТОП-5 грунтів для розсади
Кожен городник хоче, щоб його розсада була якісною, сильною і міцною. Не менш важливе здоров'я рослин - відсутність чорної ніжки та кореневих гнилей. Саме тому варто звернути така увага на вибір субстрату і грунтів для розсади. Саме від нього, багато в чому, залежить, як зійде посіяне насіння, і як будуть розвиватися юні перці, баклажани, томати. Давно відомо, що садова земля підходить для розсади не надто добре. Більше того, використовувати її просто небезпечно!
53
23.12.2018 02.00
«Органічна» розсада - міфи і реальність
Розсада - молоді рослини, які вирощують спеціально для висадки в грунт або теплицю. Тільки через розсаду можна виростити культури з тривалим терміном вегетації: перці, баклажани, томати, ранню капусту, кореневої селера і деякі луки.
302
14.05.2018
Коли і як висаджувати розсаду перцю у відкритий грунт?
Перець - давно «прописався» у нас гість із Америки. Солодкий варіант цієї рослини у нас називають болгарським, оскільки на територію колишньої Російської Імперії він прийшов саме з цієї країни. Але, якщо в Болгарії, і, наприклад, Туреччини солодкий перець цілком можна вирощувати прямим посівом в грунт, без розсади, в умовах України цю культуру можна отримати, тільки вирощуючи розсаду. Тривалий вегетаційний період, повільне зростання на початку вегетації і вимогливість до тепла призводять до того, що висівати перець на рассаду
153
04.05.2018
Коли і як висаджувати розсаду помідор у відкритий грунт?
У 2018 року весна видалася зовсім незвичайною. Зовсім «зимовий» Березень змінився дуже теплим квітнем. Грунт досить швидко прогрілася і стала придатна для посадки теплолюбних рослин. Радує і безморозна нічна погода. Все це створило умови для того, щоб висадити томати у відкритий грунт трохи раніше звичайного - на початку травня. Звичайні терміни висадки томатів у відкритий грунт для півночі України - третя декада травня, а для центру - вторая.
52
04.05.2018
Коли і як правильно сіяти огірки і кабачки: посів в теплиці, у відкритий грунт і торф'яні стаканчики
Гарбузове культури - огірки, кабачки, гарбузи і патисони з давніх часів займають місце на наших столах, і на наших городах. Здавалося б, це найпростіші у вирощуванні рослини, які можна отримати прямим посівом в грунт. Плодоносити кращі і самі ранні сорти огірків, такі, як Кібріт і Лютояр починають вже через 30-35 днів після появи всходов.
178
04.05.2018
Коли і як висаджувати розсаду огірків у відкритий грунт?
Огірки - теплолюбна, субтропічна рослина. Короткий період від зростання до плодоношення дозволяє вирощувати цю культуру навіть помітно північніше, ніж Україна. Однак, вирощування огірків через розсаду дозволяє отримати зеленці і корнішони помітно раніше, ніж при прямому посіві в грунт. Це пов'язано з тим, що насіння огірків сходять тільки при температурі вище 13 градусів, а оптимальним діапазоном температур для молодих рослин є 22-25 градусів вище 0С.
41
04.05.2018
Коли садити розсаду в 2018 році у відкритий грунт?
Щороку весна «радує» нас новими погодними сюрпризами. Різкі коливання температури, постійна загроза заморозків ... І навпаки - різка спека і посуха в квітні-початку травня, як в 2018 році. Все це істотно ускладнює життя городникам. З одного боку, поспішити, і висадити томати, або перці під заморозок - втратити плоди зусиль і час, цінну розсаду цікавих сортів. Причому, поліпшити фінансове становище вже не вдасться - час згаяно! З іншого - висадити розсаду раніше і отримати більш ранній урожай, не мучитися зайвих кілька тижнів з растеніямі
38
03.05.2018
Коли і як висаджувати розсаду капусти у відкритий грунт?
Капуста, традиційно, відноситься до наших улюблених городнім культурам. Вона холодостійка, урожайна і відносно легко вирощується в умовах відкритого грунту. Рання капуста вже на початку-середині липня здатна дати качани. Однак, для цього капусту потрібно виростити через розсаду. Про тонкощі вирощування розсади капусти ви можете дізнатися з статті . У той же час, примхлива і мінлива погода 2018 року ставить вопрос.
36
09.03.2018
Коли потрібно сіяти помідори на розсаду в 2018 році?
Помідор - одна з найбільш популярних городніх культур. Її плоди широко використовуються в кулінарії в свіжому вигляді, а також зберігають відмінні смакові якості в консервації і після інших переробок. Оскільки у томата дуже довгий період вегетації, вирощувати ці рослини доводиться через розсаду. Зрозуміло, найлегше придбати готову, вирощену з дотриманням технології в спеціалізованих тепліцах.
1
2
3
4
Дивитися більше
1
2
Дивитися більше