Кошик
Сортувати
38
30.07.2018
Як вибрати електричний кущоріз - покрокове керівництво
Кінець літа - час другої хвилі росту хвойних та декоративно-листяних культур. У 2017 році друга хвиля зростання, через рясні дощі і великої кількості вологи в грунті, виражена особливо сильно. Тому, дуже актуальним є питання приведення в порядок топіарі, бонсаев, живих ізгородей.
35
14.07.2018
Як позбутися від коренів бур'янів за допомогою викорінювача?
Бур'яни - головний біль кожного городника, квітникаря і садівника. Кожен бур'ян, що з'явився на вашій ділянці, має властивість активно розростатися, утворюючи цілі зарості, які:
54
06.07.2018
Акумуляторні обприскувачі. Плюси і мінуси
Доглянутий і добре плодоносний сад складно отримати без регулярних обробок захисними препаратами, а також використання добрив. Сучасні інсектициди і фунгіциди допомагають захистити рослини від всіляких шкідливих комах і поширених збудників захворювань, а вчасно проведені позакореневы підживлення дозволяють поліпшити зовнішній вигляд ваших зелених насаджень і суттєво збільшити врожайність. Але внесення таких препаратів неможливо без наявності спеціального садового інвентарю, такого як обприскувач.
33
10.01.2018
Як правильно вибрати снігову лопату?
В сніжні зими не обійтися без такого інструменту, як добротна снігова лопата. З її допомогою власники приватних будинків і дач можуть розчистити двір і під'їзні доріжки від снігового покриву. А співробітникам комунальних служб та обслуговуючому персоналу підприємств з прилеглою територією вони стануть в нагоді для того, щоб прибирати сніг, який випав в важкодоступних місцях, куди не дістатися великій снігоприбиральній техніці.
34
26.12.2017
Як правильно вибрати сокиру?
Сокира - одне з найдавніших винаходів людства. Лезо, насаджене на рукоять, дозволяє, за рахунок принципу важеля, значно збільшити зусилля удару. Однак, цей винахід залишається актуальним і сьогодні. В першу чергу, сокиру необхідний там, де доводиться опалювати приміщення дровами, однак і для садових робіт сокиру незаменім.
58
28.08.2017
Як вибрати хороший садовий обприскувач?
Сад - це своєрідне продовження будинку. В саду влітку сім'я проводить значну частину часу. А значить, варто ставитися до нього, як до продовження житла, що вимагає не меншої догляду, ніж сам будинок. В саду ми вирощують декоративні рослини, що радують нас своїм виглядом, а також овочеві і плодові рослини. Адже сад - це відмінний спосіб забезпечити себе безпечними, екологічно чистими продуктами найвищого качества.
26
14.01.2017
Як і який вибрати секатор?
Вибір секатора, справа не проста. Існує безліч видів і моделей. Також, дуже різний діапазон цін від 20-30 грн до 2000-3000 грн. З чого ж почати при виборі? Нам швидше за все буде простіше, якщо ми дамо відповідь собі на кілька питань. Для чого нам потрібен секатор? Секатори потрібні з різних причин. Наприклад: для