Кошик
Сортувати
118
15.02.2019 02.00
ТОП-5 стимуляторів схожості насіння
Час між посівом і появою сходів - найбільш хвилююче для садівника. Чим довше цей період, тим більше ризик того, що насіння постраждає від пересихання або вимокання. Врешті, якщо насінини все ж не зійдуть, буде втрачено оптимальний час для посіву. І розсада «другої хвилі» може просто не встигнути. Тому, чим коротше досходовий період, тим краще. Особливо це важливо для «сумнівних», уцінених, прострочених насінин, або тих, що зберігалися з порушеннями.
169
13.08.2018
Радіфарм. Чи є альтернатива?
Корінь - найважливіший орган рослини. Його завдання - забезпечити його водою і мінеральним живленням, утримати рослину в грунті. Іноді, також, коріння є органом розмноження. Тому, на турботу про коріння рослина завжди відгукується активізацією росту, а пригнічення і загибель кореневої системи - вірний спосіб убити надземну частину трав, чагарників і дерев. Літо 2018 року «радувало» нас погодними катаклізмами, перемежовуючи посуху з надлишковими дощами. Це вкрай негативно позначилося на состояніі
117
09.02.2016
Стимулюємо проростання насіння
Кожному городникові і квітникарю, який вирощує розсаду, хочеться, щоб насіння зійшли якомога швидше. Ну, і, звичайно ж, все. Найкраще купувати свіже насіння надійних виробників. Таке насіння вже підготовлені до посіву, продезінфіковані спеціальними хімічними засобами, дражированная мікродобривами. Важливо, щоб грунтосуміш була пухкої і добре дренованим, як, наприклад, кокосовий субстрат або субстрат Флоріо .
38
26.01.2016
Готуємося до прибуття розсади
Початок кожного сезону - це вирощування розсади. Цілі вирощування розсади абсолютно очевидні - при вирощуванні рослин через розсаду можна збільшити період вегетації, отримати ранній або більш високий урожай, раннє цвітіння однорічних квітів. Крім цього, через розсаду вирощують цінні сорти та гібриди, кількість насіння яких невелика, і важливо виростити з них максимум растеній.