Кошик
Сортувати
44
29.08.2019 03.00
Догляд за ожиною в кінці літа. Формуємо неколюче диво
Ожина - напівчагарник, що стелеться, і в дикому вигляді поширений по всій Європі. У дикої ожини і частини культурних сортів обвислі, товсті, міцні стебла часто покриті міцними шипами. Хоча сучасні сорти, такі, як Торнфрі і Натчез - безшипі, а значить - шипів практично не мають. Можна зустріти і прямостоячую ожину,
54
09.07.2019 03.00
Жимолость на ділянці. Північне диво
Ягоди з власної ділянки - кращий спосіб забезпечити себе вітамінами. А для того, щоб ягідний сезон був якомога більш довгим, потрібно висадити як самі ранні, так і самі пізні ягідні культури. Якщо прикладами найпізніших є осіння малина і пізні сорти лохини, то на початку червня вже можна отримати урожай ягід жимолості. Жимолость може знайти місце в кожному саду, тому що:
48
30.08.2018
Ідеальна полуниця - кожному. Розмноження полуниці і суниці
Полуниця, або суниця садова - одне з найпопулярніших рослин у більшості садівників. Ранній і рясний урожай смачних ягід дає можливість поповнити запас вітамінів в організмі, приготувати на зиму компоти, варення та джеми. При цьому, невибаглива суниця починає плодоносити вже на наступний рік після висадки, на дренированной майданчику добре переносить високий рівень грунтових вод.
31
28.06.2018
Ремонтантна суниця і полуниця. Все літо з ягодами!
Бистроплинний "полуничний" сезон не завжди дозволяє втілити в реальність всі приголомшливі рецепти з приготування полуничних варений, джемів і мусів, які нам відомі. Однак, сьогодні селекціонери вивели ряд відмінних ремонтантних сортів цієї ягоди. Ремонтантними називають сорти, які плодоносять протягом всього сезону, іноді - навіть до перших заморозків. Ремонтантну суницю від звичайної відрізняє тривалий період цвітіння і плодоношення (більше чотирьох місяців!) .
38
08.09.2017
Як підготувати малину до зими? Готуємо малину до зими правильно
Малина - невибаглива і традиційне для нас рослина. Здавалося б, що може бути складного в тому, щоб правильно підготувати її до зимівлі? Однак, у вирощуванні цієї рослини є свої тонкощі, облік яких дозволяє отримати максимальний урожай і ідеальну зимівлю. При правильному підході підготовці кущів малини до зимівлі потрібно розрізняти осінні або ремонтантні і літні сорти цього растенія.
55
06.06.2016
Полуниця - від насінини до врожаю. Частина 4. Правильна посадка
Про вирощування суниці, сівбі, догляді за розсадою полуниці і її підготовці до висадки ми вже писали раніше в статтях . Починаючи з кінця травня, з настанням стійкого потепління, настає час висадки суниці на постійні місця. Це стосується як кущиків, вирощених з розсади, так і торішніх укорінених вусів. Зміцнівши після зими, вони вже готові стати основою майбутньої грядкі.
26
26.05.2016
Здоровий і урожайний агрус
Агрус - це колючий чагарник родом з помірно холодних областей Європи. На Україні він один з найпопулярніших чагарників. Незважаючи на колючість, яка сильно ускладнює догляд за ним, варення, киселі, компоти з агрусом переважують недоліки цього чагарнику. Але, на жаль, буває, що посаджений кущ перетворюється на чудовисько, що зайняло пів ділянки. Ще частіше агрус починає хворіти, і ми проводимо час, спостерігаючи шкідників і хвороби замість ягод.
46
25.02.2016
Полуниця - від насінини до врожаю. частина 3
Попередні частини: Частина 1. Стратифікація і Частина 2. Посів насіння Пікіровка. Догляд за розсадою Ніжні, маленькі паростки суниці з'явилися! Якщо ви дотримувалися всі умови пророщування насіння, то це могло статися на 7-10 день, але так як насіння полуниці туговсхожіе, то зазвичай вони проростають через 3-4 неделі.
64
03.02.2016
Полуниця - від насінини до врожаю. Частина 2. Посів насіння
Попередня частина: Частина 1. Стратифікація. З того моменту, як ми замочили насіння, пройшов місяць. Насіння полуниці за цей час сильно набрякли і окремі насіння проклюнулися. Отже, пора подбає про грунті, і зробити посів, враховуючи всі тонкощі, що дозволяють виростити якісну розсаду клубнікі.
161
12.01.2016
Полуниця - від насінини до врожаю. Частина 1. Стратифікація
Садівники і городники розводять в основному велику і соковиту садову суницю (Fragaria ananassa, Fragaria vesca і їх численні сорти), яку невірно називають полуницею. Хоча, по праву ця назва носить єдиний ботанічний вид - полуниця (суниця) мускатна Fragaria moschata. Але ми будемо використовувати саме цю назву - полуниця, вкорінене серед любителів цієї смачної і корисної ягоди.
463
27.08.2015
посадка суниці
Суниця - одна з найпопулярніших в Україні ягідних культур. З'являючись на ринку свіжих ягід однією з перших, вона користується незмінною популярністю. До того ж суниця дуже невибаглива, добре росте і плодоносить навіть на бідних піщаних грунтах з кислотністю 5-5,5, вимагаючи тільки хорошого дренажу. Це пов'язано з тим, що у суниці коренева система не переносить затоплення. Суницю ділять на три основні групи: звичайна, ремонтантна (наприклад, Алі Баба і Регіна ), яка плодоносить з переривамі
1
2
Дивитися більше
1
2
Дивитися більше