Графік роботи інтернет-магазину та магазинів -
Перейти
Графік роботи інтернет-магазину та магазинів - Перейти
Графік роботи інтернет-магазину та магазинів - Перейти
Доставка
Оплата
Описание
Отзывы
Характеристики
Наш опыт
Сад та город
Зоотовари
Виробники
Назад

Як посадити лохину правильно?

151
20.06.2017

Лохина високоросла - представник сімейства вересових. Вона характеризується дуже ніжною кореневою системою, тому, є сенс купувати тільки рослини, укорінення в горщиках. Тільки така лохина продається в садовому центрі Блюберрі.

Для лохини дуже важлива своєрідна ґрунтова середу. Про те, як правильно підготувати посадкову яму і вибрати місце посадки лохини, ви можете прочитати тут .

техніка посадки

До посадки рослину поливають - так кореневий кому легше витягується з горщика. Грунт в горщику перед висадкою повинна бути вологою, так, щоб кому зберігав зв'язність і не розсипався.

Рослини акуратно витягують з ємності, не руйнуючи кореневої ком. Для цього перед посадкою обережно обминають горщик рукою. Тільки спрямовані всередину коріння необхідно обережно розправити і, можливо, трохи розірвати занадто поплутані. У заповненій сумішшю соснової кори і верхового торфу ямі заздалегідь роблять лунку розміром трохи більше кореневої грудки. Лунку наповнюють водою, і дають їй вбратися в грунт. Обов'язково потрібно підкислити воду, довівши її рН до 5. Після цього поміщають в лунку кореневу систему рослини, дуже обережно притискають грунтом і ще раз поливають підкисленою препаратом Пекацід (5-10 г на 10 л) водою.

Покращує приживлюваність рослин застосування укоренітеля Радіфарм італійської фірми Валагро (30-50 мл на 10 л води).

Можна, також, використовувати препарати гуматов і фульватов.

В правильно підготовленої посадковій ямі лохина, як правило, відчуває себе відмінно, і добре вкорінюється.

0 0)