Кошик
Сортувати
75
14.07.2020
Свіжа інформація сезону 2020 на нашому YouTube каналі
Актуальним на сьогодні є створення вітчизняного контенту садово-городньої тематики. Адже на просторах YouTube відеоматеріалів даного характеру багато, але більша частина з них закордонного виробництва, яка характерна для їх споживача, регіону і клімату, або ж такий контент обгрунтований на особистих методиках любителів-садівників, які не мають агрономічного освіти.
29
06.11.2019 02.00
Осіння побілка дерев (відео)
Осіння побілка - важлива процедура, яка необхідна саду будь-якого віку. Якщо сад старий, то під нашаруваннями кори люблять селитися зимуючі стадії шкідників, збудники хвороб, спори грибів. Якщо сад молодий, то побілка спрямована на захист стовбурів від опіків і морозобійних тріщин. При побілки намагаються, щоб фарба зайшла в усі щілини і трещіни.
37
22.10.2019 03.00
Готуємо лохину до зими (відео)
Це відео ми присвятили правильній підготовці лохини до зимівлі і розповімо в ньому, як обрізати, підживлювати і чим мульчувати ваші кущі. Щоб лохина вистояла зиму та не підмерзла, і в наступному році радувала рясним плодоношенням, необхідно провести кілька обов'язкових осінніх процедур.
18
08.10.2019 03.00
Обрізка і догляд за малиною восени (відео)
Весняні сорти малини плодоносять на початку літа. Осінні сорти - з серпня по жовтень. Осінню малину стимулюють до формування максимальної кількості однорічних пагонів, і для цього її щорічно повністю вирізують. Восени під малину вносять фосфорні добрива, комплексні органічні, компост. Ми використовували Суперфосфат (8-10 г на квадратний метр) і добриво Grow.
23
03.10.2019 03.00
Високі грядки своїми руками (відео)
У нашому відео ми розповімо про технологію виготовлення високих грядок своїми руками. Каркас наших грядок виготовлений з просоченого дерева, а дно затягнуте оцинкованої сіткою, яка стане перешкодою на шляху кротів. Ми заглиблюють таку конструкцію на 20-25 см в землю. У південних регіонах можна робити заглиблення більше, а в північних краще розміщувати високі грядки прямо на поверхні, щоб вони краще прогревалісь.
24
30.09.2019 03.00
Робимо листовий компост (відео)
Листя спалювати шкідливо для навколишнього середовища! Та й не варто цього робити, тому що це цінний продукт для компосту, і листя можна використовувати за призначенням! Ми розповімо, як приготувати листовий компост. Якщо приступити до заготівлі зараз, то вже до березня можна отримати листову землю, яка стане прекрасною добавкою до грунтосуміші для розсади.
37
12.09.2019 03.00
Робимо компост правильно (відео)
Зробити хороший компост, від якого б не було неприємного запаху, дуже легко і просто. Ми розповімо про деякі моменти, на які варто звернути увагу. Після цього відео ви з легкістю зможете робити його самі і ділитися своїми знаннями з іншими.
21
02.08.2019 03.00
Догляд за полуницею після плодоношення (відео)
Не варто забувати, що після збору ягід полуниця також потребує догляду. Приділивши їй увагу і час, в наступному році ви отримаєте хороший урожай. В першу чергу перевіряють листя на наявність підозрілих плям. Якщо ви помітите уражені, їх необхідно видалити, а потім провести обробку грядки фунгіцидом. Важливо, щоб не було «гофрованих» і скручених листків – це може бути цикламеновий кліщ, який поширюється через руки і робочий інструмент.
26
26.07.2019 03.00
Літні проблеми при вирощуванні огірків (відео)
Молоді хрусткі огірочки  – радість кожного городника. Але що робити, якщо вони починають страждати від хвороб і шкідників. Ми розповімо, які препарати використовувати на вже плодоносній рослині. Павутинний кліщ  – шкідник не любить підвищену вологість, тому її варто підвищити і у відкритому грунті, і в теплиці. Також рекомендується повністю виключити азотні підживлення, але продовжувати калійні, які підвищують стійкість цієї овочевої культури до кліща.
17
14.07.2019 03.00
Літній догляд за томатами. Підживлення (відео)
Липень – час, коли на томатах наливаються перші плоди, і в той же час на верхівках стебел відбувається цвітіння і утворення зав'язі. Одним словом, настала приємна, але відповідальна пора: ви вже бачите плоди своєї праці, але ще є, до чого докласти зусиль.
43
11.06.2019
Ефективне використання добрив (відео)
На нашому семінарі ми розглянули тему ефективного використання добрив. Здавалося б, що тут складного - внесли добриво і чекаємо результат! Але цей результат багато в чому залежить від часу внесення і дотримання простих правил, про які і йшлося на семінарі. Провідний спеціаліст ТД Leto, к.біол.н. Володимир Кирюшин розкрив тонкощі застосування позакореневих і кореневих підгодівель, стімуляторов.
1
2
3
4
5
6
Дивитися більше
1
2
Дивитися більше